Alior Bank

Alior Bank – kredyt konsolidacyjny dla zarabiających w CHF/EUR/USD/GBP

Ireneusz BąkKredyt konsolidacyjny, Kredyty hipoteczne, Kredyty mieszkaniowe

1 lipca 2014 roku Komisja Nadzoru Finansowego wprowadziła w życie Rekomendację S, a z nią nowe przepisy dotyczące uzyskiwania kredytów mieszkaniowych. Jedną ze istotnych zmian w procesie ubiegania się o kredyt mieszkaniowy wprowadza Rekomendacja 6.

Można ją streścić w takich słowach: Bank powinien udzielać klientom detalicznym kredytów zabezpieczonych hipotecznie wyłącznie w walucie, w jakiej uzyskują oni dochód, także w przypadku klientów o wysokich dochodach. Była to na tyle istotna zmiana, ponieważ zamykała możliwość zakupu nieruchomości polakom zarabiającym w walucie innej niż polski złoty.

Interesuje Cię ta oferta?

Umów się na spotkanie z ekspertem w dogodnym czasie i miejscu.

Od tej chwili Polacy mieszkający zagranicą i zarabiający w walucie innej niż polski złoty a chcący zaciągnąć kredyt mieszkaniowy na zakup nieruchomości w Polsce, mogli skorzystać jedynie z kredytu indeksowanego (dostępny dla klientów osiągających dochody w walucie indeksacji).

A co z klientami, którzy zarabiają zagranicą a chcieliby skorzystać z pożyczki hipotecznej lub kredytu na cel konsolidacyjny? Na przeciw im oczekiwaniom wychodzi Alior Bank, który jako jeden z nielicznych banków posiada pożyczkę hipoteczną oraz kredyt konsolidacyjny indeksowane kursem CHF/EUR/USD/GBP.

Główne założenia tych produktów, to:

  • LTV 90% – gdy zabezpieczeniem jest nieruchomość mieszkalna
  • LTV 80% – gdy zabezpieczeniem jest nieruchomość komercyjna
  • w ramach standardowej oferty maksymalna kwota kredytu to 500 tys pln
  • brak ograniczeń co do ilości konsolidowanych zobowiązań
  • maksymalny okres kredytowania wynosi 360 miesięcy

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty oraz możliwości skorzystania z takich produktów, zapraszamy do kontaktu. Działamy bezpłatnie!

Udostępnij