Idea Bank

Idea Bank – wcześniejsza spłata kredytu firmowego

Ireneusz BąkKredyt firmowy, Warto wiedzieć

W życiu przedsiębiorcy są chwile lepsze i chwile gorsze. W przypadku tych drugich zazwyczaj wiąże się to z potrzebą finansowania bieżących wydatków lub innych potrzeb. W momencie kiedy firma generuje gorsze wyniki, bardzo trudno o uzyskanie kredytu firmowego.

Na przeciw wychodzi Idea Bank, który posiada kredyt na start, kredyt na prognozę, kredyt w oparciu o obroty na rachunku i wiele innych. Może produkty te nie należą do najtańszych na rynku, ale są przede wszystkim dostępne.

Szukasz korzystnego kredytu refinansowego?

Umów się na spotkanie z ekspertem w dogodnym czasie i miejscu.

Ale dzisiaj nie o tym. Dzisiaj chcemy zwiększyć Waszą świadomość na temat wcześniejszej spłaty kredytu w Idea Bank. Tak, aby nie zaskoczyły Was koszty takiej wcześniej spłaty. Dlatego poniżej przygotowaliśmy wycinek z tabeli opłat i prowizji dotyczących produktów kredytowych (z wyłączeniem karty kredytowej) i pożyczek dla przedsiębiorców wprowadzony w Idea Bank S.A. dnia 14.12.2015 r.

A więc tak – wysokość prowizji za wcześniejszą spłatę determinuje moment w którym chcecie dokonać takiej spłaty. I działa to zgodnie z poniższą tabelką:

Wcześniejsza spłata kapitału kredytu (pożyczki)*: 5% od kwoty spłacanego salda kredytu (pożyczki) w przypadku spłaty od 1 do 24 miesiąca od daty uruchomienia kredytu (pożyczki)
4% od kwoty spłacanego salda kredytu (pożyczki) w przypadku spłaty od 25 do 36 miesiąca od daty uruchomienia kredytu (pożyczki)
3% od kwoty spłacanego salda kredytu (pożyczki) w przypadku spłaty od 37 do 48 miesiąca od daty uruchomienia kredytu (pożyczki)
2% od kwoty spłacanego salda kredytu (pożyczki) w przypadku spłaty od 49 do 60 miesiąca od daty uruchomienia kredytu (pożyczki)
1% od kwoty spłacanego salda kredytu (pożyczki) w przypadku spłaty od 61 miesiąca do 72 miesiąca od daty uruchomienia kredytu (pożyczki)
0% od kwoty spłacanego salda kredytu (pożyczki) w przypadku spłaty od 73 miesiąca od daty uruchomienia kredytu (pożyczki)

*Nie dotyczy umowy kredytu (pożyczki), w których Kredytobiorca (Pożyczkobiorca) miał indywidualnie negocjowaną opłatę za wcześniejszą całkowitą bądź częściową spłatę kredytu (pożyczki).

Należy pamiętać, że tabela opłat i prowizji ulega co jakiś czas zmianie. Dlatego należy na bieżąco weryfikować jakie będą koszty wcześniejszej spłaty kredytu na stronie banku lub w jego oddziałach.

Pełną tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Źródło: www.ideabank.pl

Udostępnij