O nas

Dom Finansowy jest działającą od 2012 roku firmą pośrednictwa finansowego, tworzoną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy w bankach. Firma działa głównie na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w pośrednictwie finansowym dla klientów indywidualnych, osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz spółek kapitałowych i osobowych. Nasz główny obszar działalności, to: kredyt hipoteczny (mieszkaniowy), kredyt gotówkowy oraz kredyt firmowy.

Dom Finansowy to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie bankowe i rzetelną wiedzę na temat rynku finansowego pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas największa wartość, dlatego też nie jesteśmy związani umowami wyłączności z żadnym z banków czy instytucją finansującą. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego z pełnym zaangażowaniem poświęcamy swój czas i uwagę Państwa obsłudze. Nasi eksperci finansowi koncentrują się na bieżących i przyszłych potrzebach finansowych Klientów. W trakcie spotkań i konsultacji telefonicznych starannie analizują Państwa obecną sytuację finansową i wspólnie dążą do wyboru jak najlepszej oferty.

Krótka prezentacja naszej firmy

Korzyści wynikające ze współpracy z firmą pośrednictwa finansowego

Obecnie współpracujemy z 20 bankami oraz z 8 instytucjami finansowymi. Daje to Państwu możliwość otrzymania kompleksowej informacji z kilkunastu banków w jednym miejscu i dogodnym czasie (za pośrednictwem telefonu, internetu czy na osobistym spotkaniu). Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku podpowiemy, który z banków wykazuje się elastycznością przy negocjowaniu warunków a który szybkością przy podejmowaniu decyzji.

Zwrócimy Państwa uwagę na wszystkie elementy wybranych ofert, w sposób prosty i zrozumiały wytłumaczymy zawiłości kredytowe i wskażemy wszelkie pułapki zawarte w ofertach promocyjnych. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zaciągnięcie kredytu to duża odpowiedzialność, a nie każdy tani kredyt okazuje się tak atrakcyjny, jak przekonuje nas bank.

Poznaj nasz zespół!

Szukasz profesjonalnych ekspertów z dużym doświadczeniem? Sprawdź naszych!

Pomożemy Państwu w skompletowaniu wymaganych dokumentów ? zarówno tych, które są niezbędne do wstępnej decyzji kredytowej, jak i tych koniecznych do podpisania umowy. Nie wszystkich bowiem dokumentów bank oczekuje w momencie składania wniosku.

Będziemy Państwu towarzyszyć w całym procesie uzyskiwania kredytu ? od przedstawienia oferty, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy kredytowej i aktu notarialnego, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu. Możecie się Państwo z nami konsultować, jeśli będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości co od prowizji, opłat, czy też ewentualnych zmian w umowie kredytowej. Wówczas wskażemy rozwiązania, które umożliwią na przykład zmniejszenie ponoszonych kosztów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w przypadku ewentualnego refinansowania już posiadanych zobowiązań kredytowych.

Zapraszamy do zobaczenia krótkiej prezentacji o naszej firmie.