Bank BPH

Wymiksuj się z wielu kredytów z bankiem BPH

Ireneusz BąkKredyt konsolidacyjny

W Banku BPH ruszyła wakacyjna promocja kredytów konsolidacyjnych dla klientów indywidualnych. Każdy klient, który przeniesie swoje dotychczasowe kredyty może liczyć na niskie oprocentowanie.

Skorzystaj z oferty Banku BPH

Umów się na spotkanie z ekspertem w dogodnym czasie i miejscu.

Klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt, lub kredyty, z innych banków lub SKOK-ów w wysokości co najmniej 5 tys. zł, będzie mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania wynoszącego 3,9%* w całym okresie kredytowania. Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, a także zadłużenie na karcie kredytowej i limit w koncie osobistym. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat.

Kredyt zaciągnięty jakiś czas temu, w warunkach wyższych stóp procentowych, może wiązać się z mniej korzystnymi warunkami spłaty niż kredyt oferowany dzisiaj. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu comiesięcznych zobowiązań, tak aby zamiast kilku wysokich rat płacić jedną niższą. W związku z tym, że wakacje to zwykle czas zwiększonych wydatków, to zaoszczędzone środki na pewno się przydadzą, a gwarancja niskiego oprocentowania w połączeniu z długim okresem kredytowania umożliwią wygodną spłatę rat.mówi Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH

W ramach promocji można skonsolidować kredyty i pożyczki wyłącznie spoza Banku BPH. Kredyt na promocyjnych warunkach można uzyskać do końca września tego roku. Regulamin promocji ?Wymiksuj się z wielu kredytów? znajduje się tutaj.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 39515,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 55286,03 zł, oprocentowanie stałe 3,9%, całkowity koszt kredytu 15770,98 zł (w tym prowizja 7634,31 zł, odsetki 8136,67 zł), 96 miesięcznych rat równych w wysokości 575,90 zł, przy czym ostatnia rata wynosi 575,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.